Увага розшук: у Краматорську неовнолітній після конфлікту з батьками втік з дому не повернувся (ФОТО)

Краматорським відділом поліції ГУНП в Донецькій області встановлюється місцезнаходження безвісті зниклого неповнолітнього Фоменко Дмитра Анатолійовича, 28.06.2004 р.н..

17.07.2020 року о 18.00 годин після конфлікту з батьками втік з дому (мешкає по вулиці Паркова) у невідомому напрямку та до теперішнього часу не повернувся.

Має наступні прикмети: зріст 176 см., худорлявої статури, волосся – темне, очі — темні. Був вдягнутий у спортивні штани чорного кольору, спортивна кофта темно-сірого кольору з горизонтальними полосами спереду, мокасини світлого кольору. При собі мобільного телефону, документів та грошей не мав. Раніше не зникав. Має шрам на грудях зліва 15-20 см. На даний час відповідає зображенню на фото та має коротшу зачіску. Вірогідне місце перебування – центральна частина м. Краматорськ.

За наявністю інформації про місцезнаходження Фоменко Д.А., прохання повідомити ініціатора розшуку за телефонами: 0508483737, 0509880593.

Источник

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Новости Украины | Последние новости Украины
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: