З 5 по 16 серпня: новий бізнес в Україні не реєструватимуть

Реєстрація бізнесу

В Україні з 5 по 16 серпня громадяни не зможуть зареєструвати свій новий бізнес. Причина – у сфері державної реєстрації бізнесу буде призупинено проведення реєстрацій з технічних причин, повідомляється на сторінці «Центр надання адміністративних послуг у місті Кременчуці — ЦНАП м.Кременчук» в соцмережі Facebook.  

Як зазначається, з 7 по 16 серпня впроваджуватимуть в експлуатацію оновлене програмне забезпечення Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань. Під час цього працівники ЦНАП не матимуть доступу до ЄДР. А тому, ЦНАП навіть не прийматиме заявки на здійснення послуг з кодом 52 та 55. Всі, хто хоче та планує зареєструвати свій бізнес, як найшвидше, повинні зробити це до 5 серпня.  

«З 7 по 16 серпня, цього року, дані будуть переноситися зі старого реєстру до нового. Доступ реєстраторів до ЄДР буде відсутній. Документи на реєстрацію не прийматимуть вже з 00:05 серпня. Документи, які подали до цього часу, мають бути опрацьовані до 18:00, 7 серпня», — детально пояснили в ЦНАП.  

У всіх кременчужан просять вибачення за такі тимчасові незручності. Утім, є така необхідність в створенні цих незручностей. Всім, кому потрібно зареєструвати юридичну особу, ФОП, або змінити директора, бажано поспішити вже зараз!  

Раніше, видання 05366 повідомляло: в Україні майно за валютними кредитами не стягуватимуть й надалі. А також: реєстрація місця проживання: у кременчуцькому ЦНАП розповіли про зміни та паспорти-книжечки в Україні не підлягають заміні.  

Центр надання адміністративних послуг у місті Кременчуці — ЦНАП м.Кременчук

Источник

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Новости Украины | Последние новости Украины
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: