З Житомирського прикордонного загону звільнено в запас кращих військовослужбовців-строковиків

ПРИКОРДОННИКИ

Урочисті заходи з нагоди демобілізації першої партії військовослужбовців строкової служби відбулись сьогодні в управлінні Житомирського прикордонного загону.

Молодим хлопцям, які з честю виконали свій військовий обов’язок та відслужили встановлений термін у лавах Державної прикордонної служби України, у святковій обстановці, подякувало керівництво та весь дружній колектив прикордонного загону. Зауважимо, що першими, за багаторічною традицією, звільняються найсумлінніші військовослужбовці, які впродовж всієї служби бездоганно виконували покладені завдання та досягли значних успіхів в опануванні військової справи.

«Служба в прикордонному відомстві – це один з найцікавіших етапів мого життя. Я навчився не схилятись перед труднощами та швидко знаходити правильні рішення в складних ситуаціях. Кордон – це справжня практична школа життя. Бути прикордонником престижно» – зазначає солдат Себастьян Павлінські.

Майже чверть сотні, сьогодні ще солдатів, а завтра цивільних осіб, повертаються до своїх рідних та друзів, проте пам’ятатимуть військову службу впродовж всього життя.

Всі солдати-строковики відзначені командуванням та нагороджені подяками і грамотами.

На завершення урочистостей військовий священик капелан отець Андрій надав хлопцям молитовне благословення на щасливу дорогу та подальше цивільне життя.

пресслужба Житомирського прикордонного загону

Державної прикордонної служби України

Источник

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Новости Украины | Последние новости Украины
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: