З Нового року для більшості чернігівців ціна на газ стане вищою на 11%

Ціна на природний газ для побутових клієнтів ТОВ «Чернігівгаз Збут» у січні становить 9,899956 грн за кубометр. Тоді як у грудні ціна на блакитне паливо становила 8,87789 грн за кубометр. Різниця вартості становить приблизно 11%.

Про це повідомляє один із найбільших постачальників у регіоні «Чернігівгаз Збут».

Зазначається, що протягом останнього місяця вартість ресурсу на європейських хабах стабільно зростала. Таким чином ціна газу на європейському хабі TTF з 25 листопада по 24 грудня зросла на 25,7%, а на хабі NCG на 26,8%.

У свою чергу «Чернігівгаз Збут», за рахунок раніше укладених контрактів з європейськими постачальниками, зміг мінімізувати зростання ціни до 11%.

Довідково: 9,899956 грн/куб. м = 0,934519145 грн./кВт*год (на основі даних про значення вищої теплоти згоряння за період з 1 по 23 грудня, отриманих від Оператора ГРМ).

Нагадаємо, що в Україні розпочав функціонувати ринок блакитного палива, і тепер споживачі можуть самі обирати собі постачальника, які конкурують між собою.

Источник

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Новости Украины | Последние новости Украины
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: