За якими ознаками в області можуть ввести жорсткий карантин

Введення карантину

Країна нині живе за трьома кольорами: «жовтий», «помаранчевий» та «червоний». Для того, щоб потрапити під останній колір, область має мати перевищення за декількома ознаками, передається на сайті Урядового порталу.  

Як зазначається, це перевищення щодо завантаженості ліжок у медзакладах (визначених для госпіталізації хворих із коронавірусом). А саме, в разі більше, як 50% протягом п’яти днів підряд. 

Наступне, це мала кількість тестувань на COVID-19. А саме, в разі, якщо проводиться лише 24 тестування на 100 тисяч населення протягом останніх семи днів. 

І найважливіше — показник захворюваності на коронавірус за 14 днів на 100 тисяч населення. Він не повинен перевищувати базовий рівень захворюваності. А якщо перевищує, ось тут область може і потрапити до «червоної» зони.  

Відповідні ознаки прописані в постанові Кабінету Міністрів України від 22.07.2020 №641 «Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2».  

Кольорами «жовтий», «помаранчевий» та «червоний» визначають рівень епідемічної небезпеки поширення COVID-19.

Раніше, видання 05366 повідомляло: припинити самоізоляцію можна раніше та двоє чоловіків у Кременчуці захворіли на коронавірус.

Урядовий портал

Источник

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Новости Украины | Последние новости Украины
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: