За тиждень рибоохоронний патруль Житомирщини зафіксував 33 правопорушення

РИБООХОРОННИЙ ПАТРУЛЬ

У період з 18 по 24 січня 2021 року Житомирський рибоохоронний патруль виявив 33 порушення природоохоронного законодавства. Так, складено 31 адміністративний протокол за ч. 3 ст. 85 КУпАП та два акти виявлення та вилучення майна, власники яких не встановлені.

З моменту вкриття водойм області кригою з`явилося безліч любителів зимової риболовлі (інколи навіть нехтуючи правилам безпеки). Далеко не всі вони дотримуються норм закону.

Згідно п. 4.2 Правил любительського і спортивного рибальства любительський лов риби в зимовий період (від льодоставу до скресання криги) дозволяється зимовими вудками з блешнею вертикального блесніння з гачком не більше № 10, мормишкою, наживною і живцевою снастями із загальною кількістю гачків на водоймах загального користування – не більше п’яти на рибалку.

Протягом тижня державними інспекторами проведено рибоохоронні заходи на територіях Малинського, Бердичівського, Андрушівського, Хорошівського, Коростенського, Черняхівського, Житомирського районів.

Зокрема перевірено дотримання рибалками заборони вилову водних біоресурсів на зимувальних ямах на водоймах вказаних районів. У результаті перевірки зафіксовано шість таких порушень.

Більшість протоколів складено стосовно рибалок, які у декілька разів перевищили дозволену кількість жерлиць на одну особу (використовували від 9 до 30 шт. на особу).

Джерело: Житомирський рибоохоронний патруль 

Источник

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Новости Украины | Последние новости Украины
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: