Замість головних лікарів чернігівські лікарні отримають гендиректорів

Сьогодні, 28 серпня, на засіданні виконкому Чернігівської міської ради шість медзакладів міста отримали нові статути. Тепер вони, зокрема, містять назву закладу англійською мовою.

Також у нових документах, відповідно до змін у законодавстві тепер відсутня посада «головний лікар». Натомість керівник має посаду генерального директора.

А посади заступників тепер матимуть назви: «медичний директор», «комерційний директор», «економічний директор», тощо, пояснив начальник управління охорони здоров’я міськради Владислав Кухар.

Також він додав, що 31 серпня у декількох керівників медзакладів завершується термін контрактів. Тож з 1 вересня розпочнеться процес, пов’язаний з необхідністю проведення нового конкурсу на заміщення вакантних посад.

Усю підготовчу роботу для цього спільно з юристами уже почали проводити. На термін проведення цього конкурсу виконувати обов’язки керівників закладів будуть особи, призначені відповідно до розпорядження міського голови.

Цими тимчасовими начальниками не можуть бути лікарі, які обіймали цю посаду і претендують на неї знову, оскільки це може містити ознаки адміністративного впливу на підлеглих.

Очікується, що вже у жовтні, якщо конкурс пройде з першого разу, вакантін посади будуть заповнені.

Источник

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Новости Украины | Последние новости Украины
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: