Замість військових казарм у Кременчуці — «Мерседес». Підрядники витратили бюджетні гроші на себе

За повідомленням Київської міської прокуратури, у Кременчуці мали б побудувати військові казарми, але гроші довірили крадіям.

Згідно досудового розслідування, відомо, що засновник, директор та бухгалтер підрядного підприємства, яке виграло тендер на будівництво казарм поліпшеного планування, діючи як організована група, здійснили розтрату понад 20 млн грн, виділених з бюджету на будівництво вказаних казарм у м. Новоград-Волинський Житомирської області та м. Кременчук Полтавської області.

Вказані кошти було легалізовано шляхом переведення на рахунки підконтрольних підприємств та за рахунок придбання автомобіля «Mercedes-Benz».

Експертизи підтвердили злочинну діяльність вказаної групи осіб. Досудове розслідування розпочато за матеріалами військової прокуратури Центрального регіону України та здійснюється слідчими СУ ГУНП в м. Києві за оперативного супроводження Управління стратегічних розслідувань у Житомирській області ДСР НП України. 

Источник

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Новости Украины | Последние новости Украины
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: