Затоплення вулиці Богдана Хмельницького у Львові: Андрій Білий пояснив, у чому проблема

Днями у Львові після осінніх дощів підтопило ділянку вулиці Богдана Хмельницького, на перехресті з вулицею Волинською, біля “Алмазінструменту”. На цій частині вулиці нещодавно проводили ремонтні роботи.

Про це повідомив львівський активіст Антон Лягушкін у соцмережах і додав фото вулиці після дощу. Із його слів, замовником робіт виступило ЛКП “Львівавтодор”, а проєктантом — ЛКП “Інститут просторового розвитку”. Після цього у мережі розпочали активне обговорення “недолугого ремонту”.

На заяви активіста та закиди львів’ян відповів заступник директора департаменту житлового господарства та інфраструктури Львівської міськради Андрій Білий. Зі слів посадовця, на вулицю Богдана Хмельницького стекло болото з бічної вулиці. Підрядники ще не встигли виконати усі роботи, які мають бути згідно з проєктом. Мовляв, є певна межа робіт і у цьому проєкті після прокладення асфальтного покриття планували влаштувати дощоприймачі. Але оскільки виникла тяганина з визначенням власності на земельну ділянку, було вже запізно починати роботи.

“Щоб ця багнюка не текла, проєктанти доопрацюють і на межі робіт влаштують дощоприймачі, щоб увесь бруд, який тече згори, потрапляв туди, а не витікав на дорогу. Коли вулиця буде завершена, там не буде таких моментів”, — запевнив Андрій Білий та додав, що такі повідомлення з критикою ремонтів є не чим іншим як передвиборчим “вкидом”.

Подібної думки притримується міський голова Львова Андрій Садовий, який зазначив, що у цей період “ллють максимальну кількість бруду”. Зі слів очільника міста, роботи на вулиці Богдана Хмельницького ще не завершені, хоч ділянку до вулиці Механічної відкрили для проїзду. Тут мають встановити дощоприймачі і нанести розмітку.

Нагадаємо, цього року у Львові розпочали масштабний ремонт вулиці Богдана Хмельницького, який має тривати у кілька етапів. Першу частину вулиці — від Опришківської до Механічної — робили у травні — липні 2019 року, а наприкінці липня перекрили до кінця року ділянку до вулиці Хмельницького, 172. Підрядником є ТзОВ “Онур Конструкціон Інтернешнл”. Увесь проєкт оцінили у 175,4 мільйони гривень. Завершити його мають до кінця 2021 року.

Читайте також: У Львові запустять тролейбус на Хуторівку і з Сихова до аеропорту

Источник

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Новости Украины | Последние новости Украины
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: