Завдяки активістам у Рівному відновили пільговий проїзд у громадському транспорті

Від початку карантину, міська влада Рівного скасувала безкоштовний проїзд у громадському транспорті для населення пільгових категорій у нашому місті.
Впродовж останніх тижнів велика кількість людей зверталася до громадської приймальні «Рівне Разом» за допомогою. На прохання рівнян відновити пільговий проїзд у громадському транспорті активісти та Віктор Шакирзян у електронному вигляді подали до міської влади Вимогу на комісії з ТЕБ та НС вирішити проблему пільгових категорій рівнян, а саме надати людям можливість безоплатного проїзду у громадському транспорті.
Паралельно з такою ініціативою активісти ГО «Рівне Разом» розпочали збирати і підписи у знак підтримки на Вимогу відновлення пільгового проїзду в місті. І вже за декілька днів було зібрано понад 5 тисяч підписів. Вимогу та чималу кількість підписів активісти передали міським чиновникам. І влада все ж таки дослухалася до прохання рівнян. Як результат комісія з ТЕБ та НС прийняла рішення на користь громадян, відновивши пільговий проїзд в Рівному.
“Це дуже добре, що міська влада нарешті почула рівнян і нехай під тиском громадськості, після того, як ми передали нашу вимогу з 5 тисячами підписів рівнян, але все ж ухвалила відповідне рішення. Відсьогодні пільговики, а це пенсіонери, люди з інвалідністю, учасники АТО, зможуть знову їздити безкоштовно у громадському транспорті”, — коментує ситуацію голова ГО “Рівне Разом” Віктор Шакирзян.


До слова, за весь час карантину, міські чиновники так і не вирішили проблему — обмеження не послабили і жодних альтернатив, бодай якихось, не знайшли. Тож до сьогодні Рівне залишалось чи не єдиним містом у Західній Україні, де пільговий проїзд так і не було відновлено.

Источник

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Новости Украины | Последние новости Украины
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: