Завтра в Житомирі розпочинається 77-ий театральний сезон

Про це інформуюють в Житомирському академічному музично-драматичному театрі ім. Івана Кочерги. Сезон розпочинається 21-22 серпня. Цього року акцент у ньому буде на підготовці відзначення у 2021-му 120 річниці від дня народження Івана Кочерги, чиє ім’я носить театр.

Як повідомляють у театрі, сезон розпочинається прем’єрною виставою «Дарагой тавариш Б-г» за оповіданням Анатолія Крима «Лист Богу», режисер-постановник заслужений діяч мистецтв України, головний режисер театру Наталія Тімошкіна.

«Варто нагадати, що 30 червня 2020 р. Житомирський академічний український музично-драматичний театр ім.І.Кочерги завершив свій 76-й театральний сезон показом прем’єрної вистави «Дарагой тавариш Б-г» за оповіданням А. Крима «Лист Богу» і у зв’язку із епідеміологічною ситуацією показ довелося зробити закритим, виключно на Художню раду театру та членів колективу», — йдеться вповідомленні.

Источник

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Новости Украины | Последние новости Украины
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: