Зазирнути всередину закинутої хати: атмосферні світлини дослідника, зроблені в селі на Житомирщині

ФОТО

Цей закинутий атмосферний будинок викликає, чесно кажучи, неоднозначні відчуття. З одного боку, в ньому є колорит, а з іншого – сумно стає від того, що фото, які ми сьогодні покажемо, ілюструють, на жаль, як пустують села на Поліссі, і скорочується населення в селах.

Хатинку сфотографував дослідних, якого звати Юрій Єжель. Він наразі перебуває в Житомирській області, в Поліському регіоні, де здійснює наукову експедицію. Село, в якому дослідник зробив фото, має назву Осни.

Населений пункт розташувався поблизу кордону з Білоруссю, на Житомирщині. Офіційні дані говорять, що в с. Осни мешкає більше 100 осіб. Населений пункт входить до зони, котра, через аварію на Чорнобильській АЕС, вважається зоною добровільного відселення.

У нашій державі, за інформацією Держстату за 2019-ий рік, скорочується у 1,5 рази швидше, аніж у містах. На жаль, в таких областях, як Чернігівська та Житомирська, показники значно вищі, аніж в середньому по нашій державі. Тобто, в цих регіонах населення скорочується ще швидше, аніж в інших куточках України.

Є й такі села, котрі взагалі зникають…

Фото: Юрій Єжель

За матеріалами BBC News Ukrainian, Фейсбук

Источник

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Новости Украины | Последние новости Украины
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: