Збірна України U-18 з хокею обіграла Австрію в останньому турі чемпіонату світу-2024 у Дивізіоні IA

Сборная Украины U-18 по хоккею, фото — facebook.com/fhu.com.ua

Збірна України U-18 з хокею обіграла Австрію в останньому турі юнацького чемпіонату світу-2024 у Дивізіоні IA – 3:2.

Перший період пройшов без голів. Австрія закинула дві шайби у другій 20-хвилинці, на що синьо-жовті відповіли шайбою Богдана Трущенка.

У заключному періоді Україна спромоглася зрівняти рахунок. Наприкінці основного часу австрійці, намагаючись здобути перемогу і граючи у меншості, зняли голкіпера. У підсумку Данило Шульга вразив порожні ворота і приніс перемогу українській збірній.

Збірна України тимчасово вийшла на перше місце в Дивізіоні ІА, набравши 13 очок із 15 можливих. Синьо-жовтих може обійти Німеччина U-18, якщо пізніше обіграє одного з аутсайдерів Данію.

• Хокей. Чемпіонат світу U-18. Дивізіон ІА. 5-й тур

Україна U-18 – Австрія U-18 – 3:2 (0:0, 1:2, 2:1)

Шайби: 0:1 – Коларжик (Хайбек), 32:17. 1:1 – Трущенко (Шульга, Сімчук), 34:56. 1:2 – Коглер (Вашинг, Сінчінг), 37:58. 2:2 – Шульга (Гапоненко, Кураєв – більш.), 48:02. 3:2 – Шульга (Кураєв – більш., п.в.), 59:17