Збірна України з хокею в овертаймі програла у спарингу Латвії

Украина — Латвия, фото — fhu.com.ua

Збірна України з хокею в овертаймі програла Латвії у контрольному матчі – 2:3. Зустріч відбулася у Ризі у рамках підготовчого збору до чемпіонату світу-2024 у дивізіоні 1В.

Підопічні Дмитра Христича закинули дві шайби у першому періоді. Спочатку відзначився Гліб Кривошапкін, а потім Віталій Лялька реалізував більшість.

Ще у першому періоді Латвія, яка грала резервним складом, відіграла одну шайбу. У третій 20-хвилинці господарі майданчика зуміли зрівняти рахунок, а в овертаймі вирвали перемогу.

17 квітня команди проведуть між собою другий спаринг. Зустріч пройде також у Ризі на льоду спорткомплексу “Даугава”.

Збірна України розпочне виступ на ЧС-2024 матчем проти Естонії 27 квітня. Далі синьо-жовті зіграють із Нідерландами (28 квітня), Китаєм (30 квітня), Іспанією (1 травня) та Литвою (3 травня). Переможець турніру вийде до Дивізіону IA, команда, яка займе останнє місце, опуститься до Дивізіону IIA.

• Контрольний матч

Латвія В – Україна – 3:2 ОТ (1:2, 0:0, 1:0, 1:0)

Шайби: 0:1 – Кривошапкін (Лялька, Захаров), 08:32. 0:2 – Лялька (Пангелов-Юлдашев, Захаров, – більш.), 11:07. 1:2 – Фьодоров, 17:29. 2:2 – Ріхардс Букартс (Робертс Букартс, П. Озолс), 53:32. 3:2 – Ріхардс Букартс (Кр. Скрастіньш, Р. Берзіньш), 62:15