Збірна України з хокею з розгромним рахунком поступилася Латвії в олімпійській кваліфікації

Сборная Украины по хоккею. Фото — facebook.com/fhu.com.ua

Збірна України з хокею зазнала поразки від Латвії у матчі фінального раунду кваліфікації до Олімпійських ігор-2026.

Поєдинок, як і всі матчі квартету Е, відбувся у Ризі. Господарям майданчика вдалося досягти подвійної переваги в рахунку ближче до кінця першого періоду.

У другій 20-хвилинці синьо-жовті не змогли переламати перебіг гри. Українська команда регулярно опинялася у чисельній меншості, і двічі суперник використав цю перевагу. На 35-й хвилині Мікс Індрашіс довів рахунок до безнадійного – 0:5. Три асисти собі в актив записав Увіс Яніс Балінскіс.

Все, що зуміла зробити команда Дмитра Христича в третьому періоді – розмочити рахунок і уникнути сухої поразки. Автором єдиної української шайби став Даніїл Трахт.

Нагадаємо, раніше синьо-жовті з рахунком 2:7 поступилися команді Франції. Післязавтра, 1 вересня, Україна проведе останній матч цього етапу – проти Словенії. Це буде дуель за третє місце у квартеті. Єдину ж пряму путівку до хокейного турніру Олімпійських ігор-2026 у очній дуелі розіграють Латвія та Франція.

• Хокей. Кваліфікація ОІ-2026. Четвертий етап. Група E

Україна – Латвія – 1:5 (0:2, 0:3, 1:0)

Шайби: 0:1 – Лочмеліс (Індрашіс), 15:03, 0:2 – Ро. Букартс (Дзеркальс, Балінскіс), 0:3 – Егле (Даугавіньш, Балінскіс – більш.), 29:22, 0:4 – Рі. Букартс (Балінскіс – більш.), 32:50, 0:5 – Індрашіс (Рі. Букартс, Якс) – 34:28, 1:5 – Трахт (Захаров), 48:27.