Збірна України з хокею знищила Китай, закинувши дев’ять сухих шайб на ЧС-2024

Сборная Украины по хоккею, фото — facebook.com/fhu.com.ua

Збірна України з хокею розгромила Китай у матчі третього туру чемпіонату світу-2024 у Дивізіоні IB – 9:0.

Підопічні Дмитра Христича закинули чотири шайби вже у першому періоді. Ще два голи влетіли у ворота китайців у другій 20-хвилинці, тричі українці відзначились в останньому періоді.

Збірна України здобула третю перемогу у трьох матчах та лідирує у Дивізіоні IB. Нагадаємо, у стартовому поєдинку команда Христича розгромила Естонію (8:0), а потім розправилася з Нідерландами (4:0).

Синьо-жовтим залишається провести дві гри на турнірі. Україна зіграє з Іспанією 1 травня, а в останньому турі зустрінеться із Литвою 3 травня.

Турнір у дивізіоні IB відбувається у Литві. Переможець турніру вийде до Дивізіону IA, команда, яка займе останнє місце, опуститься до Дивізіону IIA.

• Хокей. ЧС-2024. Дивізіон IB. 3-й тур

Україна – Китай – 9:0 (4:0, 2:0, 3:0)

Шайби: 1:0 – Мережко (Ворона, Е. Фадєєв), 02:08. 2:0 – Пересунько (Дахновський, Пангелов-Юлдашев), 09:46. 3:0 – Пангелов-Юлдашев (Дахновський, Фадєєв), 11:33. 4:0 – Ворона (Мережко, Мазур, – більш.), 13:18. 5:0 – Лялька (Сисак), 23:38. 6:0 – Пересунько (Мазур, Мережко), 37:04. 7:0 – Лялька  (Кривошапкін, Пангелов-Юлдашев, – більш.), 42:11. 8:0 – Денискін (Сисак, Е. Фадєєв), 51:06. 9:0 – Мережко (Захаров, – 4х4), 57:46