Знущання над тваринами: кременчужан закликають скаржитися до поліції

Захист тварин

Тварини не мають рук та ніг, вони не можуть собі заробити на життя, орендувати квартиру та втекти від жорстких і недобросовісних господарів. Утім, нині Кременчук стає вже більш цивілізованим і тепер поскаржитися щодо знущання над тваринами можна Патрульній поліції Кременчука, передається на сторінці відомства в соцмережі Facebook.

Як зазначається, не варто проходити осторонь, коли знущаються над нашими чотирилапими друзями. Слід негайно телефонувати на лінію «102».

Всім кременчужанам нагадують, що нині за знущання над тваринами можуть притягнути до адмінвідповідальності за ст. 89 (жорстоке поводження з тваринами) КУпАП. Стаття включає пункти щодо побоїв, знущання та вчинення насильницьких дій над тваринами. У тому числі, і порушення правил щодо утримання тварин.

Крім цього, притягти можуть і до кримінальної відповідальності, а саме статтею 299 (жорстоке поводження з тваринами). Під цю статтю потрапляють такі протиправні дії, які призводять до каліцтва тварин, загибель, нацьковування тварин одне на одного. А також, поширення інформації із закликом щодо жорстокого поводження з тваринами.

Патрульна поліція Кременчука

Источник

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Новости Украины | Последние новости Украины
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: